Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA złożyło wniosek o wygaszenie mandatu prezydenta Lublina Krzysztofa Żuka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 listopada 2016 r. o 13:35 Powrót do artykułu
Tutaj nie jest ważne i istotne czy mieszkańcy go wybrali i mieszkańcy powinni go odwołać(wtedy kiedy stwierdzą, że pora na zmianę) a nie służby na smyczy człowieka z Żoliborza. Prawo jest prawem. Również dla Pana prezydenta Żuka.Jeżeli nie będzie winny sąd go oczyści. Jeżeli będzie winny zostanie skazany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to kogoś obchodzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 To w Ratuszu panika. Widać to po komentarzach, pisanych w większości przez ratuszowców i zwolenników PO. W chwili powoływania Krzysztofa Żuka do rady nadzorczej PZU Życie, Skarb Państwa miał w  spółce  PZU niespełna 35,2 proc. akcji. I to jest sedno problemu, do którego nie odnosi się tutaj nikt z obrońców Żuka. Piszą tylko, że Żuk rozwinął Lublin, ale nie o to przecież chodzi. Chodzi o podejrzenie złamania prawa i to w sposób bezczelny, bo chodziło o kasę. 260 tysiaków za figurowanie w jakiejś radzie nadzoroczej. Jakby na biedaka trafiło. No po prostu skandal. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie, to tylko manewry, bo gdyby nie PiS, to już dawno byłby w naszym mieście komisarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To karpiński a nie bieńkowska jest autorem tego cytatu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to PiS jedzie grubo. Pamiętajcie ci co mają mega władze szybko jej się pozbędą. Telewizja i radio nie pomoże a wręcz przeciwnie to dziala. Wygląda to tak że lubelscy pisowcy niestety zero merytorycznych ludzi, Mszczą się za to że ktoś jest lepszy i wyciąga ta wschodnie miasto długo zapomniane przez Warszawę z grajdołu. Niestety tylko nienawiść polityczna bo Żuk jest najlepszym prezydentem jaki do tej pory był. Już ludzi zapomnieli jak pisowy prezydent zabraniają rozmow telefonicznych w autobusie? Mam nadzieję że Jarosław ich rozliczy po przegranych wyborach. . Mam na myśli tych słabych lubelskich pisowyych. Bo naprawdę atakują na szkodę Lublina. To tyle. Zwykle nie pisze ale musiałem się wypowiedzieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na żuka zaczynacie nażekać ....aile dla miasta lublina zrobił....barany...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aj waj giewałtu reta ,jeszcze nie zdążyłem się nachapać a tu wróg stoiu bram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze tylko 3 lata i Peace by by
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis to najgorsze co mogło się temu krajowi przytrafić. A ten frustrat, kawaler z Żloiborza zniszczy wszystko dla własnych fobii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozjechał cukrownię. To jego zasługa, brał w tym czynny udział.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowcy jakiegoś nieudacznika chcą tu wsadzić? Won!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze tylko mam nadzieje że zrobi zakaz wejścia całmowity dla tych kiboli na stadjon....niby motor...chyba motorower!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wielkie wątpliwości czy działania CBA nie są dyktowane rozkazami jakie nadchodzą z Żoliborza, gdzie kurduplowaty kawaler kreśli w głowie kolejne chore wizje Polski i poszczególnych miast.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co zarzucają Zukowi to są jakieś formalistyczne bzdety. Gdyby miał poparcie prezesa lub/i był z PiS to nie byłoby tematu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiero co przeczytałem ten artykuł. To i Żuk się wali ?? O Boże Miłosierny.I dalej w las tym bardziej wykańcza się PO. Stawiam sobie pytanie. Za rządów PO-PSL Wojtunik pracował w ciemnych okularach i ze słuchawkami na uszach czy też ci obecni mniej piją lub w ógóle nie piją i nie jedzą ośmiorniczek. Hmmmm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda gadać, jestem rozczarowana tym co wyrabia pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS nie może znieść, że Żuk ma poparcie, to czepia się wszystkiego jak tonący brzytwy. Ciekawe co jeszcze wymyślą, bo przecież "dobra zmiana" musi dotrzeć pod wszystkie strzechy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie mi człowieka a paragraf się znajdzie :))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec partactw, koniec niegospodarnosci, koniec Żuka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 19

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...